ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych.

 

Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako stacjonarna i/lub przenośna. Kasa posiada udogodnienia funkcjonalne przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony. Ma ergonomiczny kształt.

 

Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do wykonania obudowy oraz braku wystających elementów np. klawiszy, urządzenie łatwo utrzymać w czystości. Wykorzystane rozwiązania, mechanizmu i podzespoły gwarantują wysoką jakość i trwałość urządzenia przy zachowaniu niskiej ceny.

 
Pobierz Słownik Pojeć i Terminów Fiskalnych z Gazety Lekarskiej kliknij --->TUTAJ

Informacje dotyczące aktualnych przepisów prawnych oraz jakie są obowiązki podatnika wynikające z użytkowania urządzenia fiskalnego.

Kliknij --->TUTAJ


Przy zakupie kasy ELZAB Mini E program do gabinetu otrzymasz GRATIS!Program wspomagający pracę personelu medycznego

PPM - Prywatna Praktyka Medyczna

 

 


Posiadamy referencje ELZAB 

Klawiatura

Klawiatura zbudowana jest z trwałych i niezawodnych przełączników. Posiada 30 klawiszy wielofunkcyjnych, pokrytych folią o bardzo wysokiej wytrzymałości, odpornej na zachlapanie.


Wymienne opisy klawiatury

Pod folią znajduje się wkładka papierowa z opisem klawiszy. Można ją wyjąć, opisać ręcznie lub zastąpić nowym wydrukiem.


Definiowanie klawiszy

Każdy klawisz może mieć nawet 4 znaczenia. Do klawisza można przypisać określone towary, formy płatności (gotówka, karta kredytowa, czek, bon) lub funkcje (kasjera lub kierownika, a nawet tak specyficzne jak wyłączenie kasy).

Klawisz szybkiej sprzedaży towaru można również zdefiniować klawisz szybkiej sprzedaży towaru tak, aby każde jego naciśnięcie powodowało od razu wydruk paragonu z jedną pozycją sprzedaży, zapłaconego gotówką. Kasjer może wtedy wystawiać paragony przy minimalnym zaangażowaniu uwagi.

 

 
WARTE PODKREŚLENIA

ZDANIEM EKSPERTA:
„Kasa ELZAB Mini E to niezawodna kasa posiadająca udogodnienia przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony. Zastosowano wygodny w eksploatacji i wytrzymały mechanizm drukujący. Zapis kopii paragonu na karcie microSD mieści około 1 000 000 paragonów."

 

 

 

Zalety kasy ELZAB Mini E

 

- bezawaryjność

- bezpieczny i łatwy do odczytu zapis elektroniczny

- definiowalne klawisze szybkiej sprzedaży

- intuicyjne wyszukiwanie towarów w bazie

- możliwość przygotowania szczegółowych raportów rozliczeń

- brak w obudowie elementów wystających – kasę można łatwo utrzymać w czystości

- wymiana wkładki klawiatury opisana najczęściej sprzedawanymi usługami

- jedyna na rynku kasa z pyłoszczelną klawiaturą
Informacje

Poznaj aktualne przepisy prawne. Dowiedz się jakie są obowiązki podatnika wynikające z użytkowania urządzenia fiskalnego. Informacje zamieszczone poniżej z pewnościa ułatwią wybór odpowiedniego urządzenia fiskalnego dla Twojego rodzaju działalności. Kliknij TUTAJW razie pytań i dalszych informacji kasydlalekarzy@voltronik.plPliki do pobrania

 

 

>Instrukcja obsługi kasy ELZAB Mini E

 

>Decyzja MF dotycząca kasy fiskalnej ELZAB Mini E

 

>Karta katalogowa kasy fiskalnej ELZAB Mini E

 

 

wstecz